Aleksandra Banaszek

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją przygodę z HR rozpoczęła w firmie RUCH S.A. Obecnie Specjalista ds. HR w igus Sp. z o.o. Odpowiada m.in. za kompleksową koordynację procesów rekrutacyjnych oraz szkoleniowych. Współtworzy i realizuje badanie Candidate Experience, badanie zaangażowania pracowników oraz działania z zakresu Employer Brandingu. Interesuje się zmianami zachodzącymi na rynku pracy, w szczególności tymi związanymi z wejściem Millenialsów na rynek pracy.

Ewa Bujak

Ekspert z zakresu komunikacji interpersonalnej, public relations oraz employer brandingu. Wykładowca akademicki z doświadczeniem w biznesie. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz na poznańskiej Wyższej Szkole Bankowej. Trener i szkoleniowiec. Od 10 lat zajmuje się budowaniem wizerunku firm na rynku polskim i rynkach zagranicznych. Prowadziła projekty komunikacyjne dla takich firm, jak: Kompania Piwowarska, Skoda Auto Polska, Volkswagen Group Polska, GlaxoSmithKline, Bank Pocztowy, Fibar Group i Grupa Nickel.

Marta Glazer

Z wykształcenia filolog i psycholog, także absolwentka studiów podyplomowych z zakresu PR i ZZL. Doświadczenie zawodowe zdobywała w firmach z sektora FMCG, bankowości, sprzedaży i usług, a ostatnio branży farmaceutycznej. Początkowo związana głównie z obszarem miękkiego HR, jednak od 7 lat skoncentrowana zawodowo na zagadnieniach efektywnej komunikacji wewnętrznej. Dzięki wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia z zarządzania zasobami ludzkimi, komunikacja dla niej to nie tylko efektywne przekazywanie informacji, ale głównie narzędzie wspierające procesy biznesowe organizacji.

Jacek Jędrzejczak

Od blisko 20 lat Konsultant, Trener, HR Business Partner. Realizuje projekty rozwojowe dla firm i podmiotów publicznych. Bada efektywność organizacji w oparciu o model HPI oraz opracowuje strategie personalne i rozwiązania systemowe wspierające zarządzanie personelem w firmie. Autor ośmiu książek i poradników w zakresie HRM. Wykładowca studiów podyplomowych w zakresie ZZL.

Mariusz Kapusta

Ekspert, praktyk i pasjonat zarządzania projektami. Na jego ponad 17 lat doświadczenia składa się prowadzenie międzynarodowych projektów dla Procter & Gamble, szkolenie managerów globalnych korporacji oraz prowadzenie projektów łączących IT, a także wykorzystanie gier w biznesie i zarządzanie firmą. Wykłada zarządzanie projektami na Politechnice Warszawskiej oraz prowadzi program „Zarządzanie Projektami w Praktyce”. Pasjonuje go upraszczanie zarządzania projektami. Autor książki „Zarządzanie projektami krok po kroku”. Twórca metody 12 pytań KISS PM ™.

Paweł Kopijer

Certyfikowany konsultant Modelu ROI™, J.J. Phillips i metodologii HPI, Coach LMI™. Absolwent MBA (Thames Valley University, London). Prezes 2C Consulting, wiceprezes Klastra HRD i kierownik Badania Benchmarków Efektywności Polityki Szkoleniowej, były prezes American Society for Training and Development na Polskę, ekspert i wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Autor Modelu SEB/SEA© (narzędzie oceny efektywności biznesowej szkoleń). Autor książki pt. Kompendium zarządzania szkoleniami, wydanej nakładem SWPS Academica oraz Modelu TDI (benchmarki efektywności polityki szkoleniowej w polskich organizacjach).

Dorota Maklewska

Zwolenniczka niestandardowych metod rekrutacji z wykorzystaniem mediów społecznościowych i budowania marki osobistej. Skutecznie obniża koszty procesów rekrutacyjnych na rzecz wykorzystania narzędzi pozyskiwania kandydatów, stawiając na markę osobistą rekrut era. Pracowała w sektorze rekrutacji na terenie EMEA dla globalnych marek różnych branż. Przeprowadziła wiele szkoleń dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych firmy Korn Ferry w językach angielskim i francuskim z zakresu narzędzi rekrutacji, aplikacji do rekrutacji oraz komunikacji i marki osobistej.

dr Michał Szypniewski

Prawnik w Rycak Kancelaria Prawa Pracy i HR, wykładowca w Katedrze Prawa Pracy Uniwersytetu Gdańskiego. W grudniu 2018 r. obronił rozprawę doktorską na temat delegowania pracowników, autor publikacji dotyczących zatrudniania cudzoziemców i koordynacji zabezpieczeń społecznych, zaangażowany w projekty międzynarodowe dotyczące transportu międzynarodowego. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie szkoleń z zakresu prawa pracy, w tym w języku angielskim, zarówno dla świata biznesu, jak i na uczelniach.

Karolina Turostowska

HR Manager, Trener, właściciel firmy HR Mania. Od ponad 12 lat związana jest z obszarem ZZL. Współpracowała z dużymi organizacjami, przez ostatnich kilka lat odpowiedzialna była za zarządzania obszarem HR business partneringu i zespołem rozwoju kompetencji w kilkusetosobowej firmie. Obecnie jako zewnętrzny konsultant wspiera zespoły w budowaniu kompetencji liderskich, a zespoły HR w rozwijaniu silnej marki jako profesjonalista. Prowadzi również zajęcia dla przyszłych trenerów.

Joanna Urbańska

Magister psychologii ze specjalizacją psychologii pracy i organizacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, absolwent Podyplomowych Studiów HR Business Partner w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, HR Business Partner. Posiada kilkuletnie doświadczenie w roli partnera biznesu, szczególnie w obszarze sprzedaży, ale również IT, marketingu, księgowości i techniki. Kreuje i wdraża standardy i procedury między innymi związane z procesami rekrutacyjnymi, onboardingowymi, employer-brendingowymi i szkoleniowymi.

Piotr Lemieszek

Z wykształcenia psycholog, z zawodu specjalista od komunikacji i rozwoju firm. Od ponad 5 lat związany z branżą HR Tech. Specjalizuje się w planowaniu strategii digital oraz zarządzaniu projektami internetowymi. Również na poziomie biznesowym. Współtwórca wielokrotnie wyróżnionej kampanii marketingu rekrutacyjnego superpraca.it oraz pierwszej w Polsce aplikacji mobilnej do łączenia pracowników i pracodawców w branży IT. Autor wielu publikacji na temat zarządzania marką pracodawcy i rekrutacji IT.

Pamela Kubica

Trener, specjalizujący się w szkoleniach z zakresu kompetencji miękkich. Jako ekspert EB, dzieli się swoim doświadczeniem podczas warsztatów z tematyki kreowania pozytywnego wizerunku pracodawcy na rynku pracy. Doświadczony asesor, posiadający praktykę w prowadzeniu procesów selekcyjnych. Wielokrotnie była odpowiedzialna za koordynowanie zorganizowanych projektów rozwojowych w Polsce i za granicą. Absolwentka studiów zarządzania zasobami ludzkimi oraz psychologii i coachingu. Współzałożyciel bloga heyday.info, na którym dzieli się swoimi przemyśleniami z zakresu HR. Swoją karierę rozpoczynała w firmie konsultingowej, gdzie miała okazję pracować zarówno z bardzo dużymi, jak i mniejszymi organizacjami, reprezentującymi różne branże. Zarządzała procesami employer brandingowymi u największego pracodawcy w kraju. Obecnie łączy zdobyte umiejętności, koncentrując się na rozwijaniu kompetencji pracowników u klientów zewnętrznych.

Dorota Michałowska

HR Manager w igus Sp z.o.o. Odpowiedzialna za tworzenie strategii personalnej oraz koordynację działań rekrutacyjnych, onboardingowych, szkoleniowych, jak i wizerunkowych dla firmy igus. Swoją karierę zawodową miała możliwość rozwijać w dużych korporacjach, m.in. w takich firmach jak: Accenture, Manpower oraz RUCH S.A. Z wykształcenia psycholog. Ostatni rok studiów spędziła na Universidad de Malaga w Hiszpanii, poznając kulturę oraz język południowej Hiszpanii.